2020
У Черкаській області в нинішньому сезоні вже втретє працювала агротехнологічна платформа LNZ Hub 3.0. Традиційно багатолюдним відвідинам в цьому році завадили карантинні заходи. Тому ті, хто не зміг потрапити на LNZ Hub, можуть ознайомитися з дослідними ділянками на онлайн-екскурсії.
Фахівці агродепартаменту компанії LNZ Group «провели» глядачів по майже 50 демонстраційних ділянках, об'єднаних в 11 блоків.
Зацікавленим аграріям, зокрема, розкажуть про те, як в нинішніх складних умовах проявили свої особливості гібриди кукурудзи UNIVERSEED. наприклад:
- EXPM032 (ФАО 220) значно менше реагував на похолодання. А нижче ФАО дозволило «схопити» вологу і менше постраждати від посухи.
- EXPI143 (ФАО 320) - новинка на вітчизняному ринку. Більш високорослий, закладає по 18-20 рядів у качані, при цьому зубовидний і швидко віддає вологу.
- EXPH003 (ФАО 350) - навпаки, нижче, і завдяки цьому має кращий потенціал в умовах спеки, і росте не в висоту, а в корінь, краще отримуючи вологу з ґрунту.
Також глядачі можуть дізнатися, в чому полягають відмінності зернових і силосних гібридів кукурудзи Leafy, Leafy-floury, гібридів UNIVERSEED і про біологічну і технічної врожайності цих гібридів.
Повідомляється, що в окремому блоці були представлені демо-ділянки з новими гібридами соняшнику. Наприклад, гібрид Магура бренду S & W вже рік є в ексклюзивних продажах LNZ Group. Гібрид має таку генетичну особливість, як дуже хороше запилення середини кошика. За словами фахівців агродепартаменту, цю властивість можна регулювати внесенням бору. Що і було продемонстровано на випробувальній ділянці за допомогою продукту Стример ВМА.
Відзначається, що на LNZ Hub 3.0 були випробувані схеми захисту продуктами бренду DEFENDA на кукурудзі, соняшнику і ярій пшениці.
Також в Блоці №2 досліджували економічну і біологічну ефективність застосування довсходового і післясходового гербіциду на кукурудзі і вивчали вплив досходового і післясходового захисту на формування майбутньої врожайності кукурудзи.
Згідно з матеріалом в Блоці №3 вивчали вплив технології посіву на розкриття максимального потенціалу врожайності. Зокрема, на ділянках цього блоку проводили:
- дослідження особливостей посіву з локальним дворядковим внесенням азотних добрив на врожайність кукурудзи;
- оцінку впливу притискного зусилля і глибини посіву на дружні сходи;
- дослідження ефективності внесення стартових добрив на початкову енергію росту;
- визначення впливу густоти посівів та швидкості сівби на економічну ефективність вирощування культури;
- дослідження потенціалу врожайності кукурудзи в залежності від фракцій посівного матеріалу.
Крім того, на онлайн-екскурсії по LNZ Hub 3.0 можна дізнатися всі подробиці проведених експериментів і візуально оцінити вид посівів на перерахованих блоках і ще багато цікавого про технології вирощування основних культур від фахівців агродепартаменту LNZ Group.