< Повернутися до новин

Представників «Syngenta» вразили потужності LNZ Group

13.07.2016 Product
Представників «Syngenta» вразили потужності LNZ Group

Компанія LNZ Group близько 5 років успішно співпрацює з сільськогосподарською компанією «Syngenta». У рамках спільної стратегії розвитку та співпраці у сфері селекції представники «Syngenta» з робочим візитом завітали на потужності Лебединського насіннєвого заводу.

За словами директора ЛНЗ Анатолія Ткаченка, під час робочої зустрічі представники компанії «Syngenta» проінспектували підприємство.

  • Вони перевірили складське збереження, технологію виробництва на відповідність європейським стандартам, хід будівництва зерноочисного комплексу. Під час презентації підприємства, гості більше дізналися, чим займається компанія, які культури ми вирощуємо, які послуги надаємо тощо. Вони були приємно здивовані фотосепаратором найновітнішої моделі, який ми встановили нещодавно на наших потужностях, - наголосив Анатолій Ткаченко.

У результаті візиту гості були вражені потужностями підприємства та рівнем кваліфікації його працівників, зазначивши, що LNZ  повністю відповідає новим, високим вимогам компанії «Syngenta» щодо якості та системи управління виробництвом.

  • Я дуже здивований заводом, людьми, обладнанням і особливо надзвичайно високою якістю організації виробництва, чистотою, управлінням, менеджмент системою LNZ Group. Люди, з якими я познайомився, справили на мене велике враження. Вони справжні професіонали – відкриті і знають свою роботу. Я вражений. Я точно можу сказати, що LNZ повністю відповідає новим, високим вимогам компанії «Syngenta» щодо якості та системи управління виробництвом, - зазначив представник компанії «Syngenta»  Людовік Енаф, відповідальний за роботу з підрядниками в регіоні EAME.

Про Syngenta

 

Syngenta — це провідна аграрна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки в світі, надаючи можливість  мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою удосконалити сучасні підходи до вирощування рослин.