< Повернутися до новин

LNZ Group стала посланцем Діда Мороза для маленьких шполян

27.12.2016 Group
LNZ Group стала посланцем Діда Мороза для маленьких шполян

Компанія LNZ Group дбає не лише про своїх пайовиків, але й проявляє турботу про маленьких жителів Шполянщини.  Щороку підприємство вітає дітлахів навчальних закладів району з новорічними святами. Традицію не змінювали і цьогоріч, тому  днями понад 800 малюків отримали солодкі сюрпризи.

Шоколадні подарунки цього року отримали діти чотирнадцяти навчальних закладів району: Княжицького НВК, Лозуватської ЗОШ і дитсадка, Станістлавчицького НВК, Матусівського НВК №2, Кримківського НВК, Нечаєвського НВК, Лебединських шкіл №1,№2 та №3, Антонівського НВК, Товмацького НВК, Сердегівського НВК та Надточаївського НВК.

  • Кожного року компанія LNZ Group проявляє увагу до своїх пайовиків та робить солодкі подарунки для дітей. Ми вітаємо зі святами не лише дітей наших пайовиків, а даруємо маленьке свято усім вихованцям шкіл і дитсадків тих районів, де працюємо.  Це наша добра традиція, яка приносить радість, адже для кожної дитини новорічні свята – це казковий час сюрпризів та дива, - зазначає заступник директора СТОВ «ЛНЗ-Агро» Сергій Струк.