< Повернутися до новин

На полях LNZ Group сіють гібриди, яких досі в Україні ніхто не вирощував

12.05.2016 Product
На полях LNZ Group сіють гібриди, яких досі в Україні ніхто не вирощував

На полях LNZ Group розпочався посів гібридів соняшника та кукурудзи. Під напрямок насінництва цьогоріч в компанії відводять понад шість тисяч гектар землі. Окрім уже традиційних гібридів, на полях LNZ Group висіватимуть і нові.

  • Цього року ми сіємо не лише традиційні гібриди, а й деякі нові. Так, наприклад, на наших полях тепер буде ще один гібрид кукурудзи компанії «Монсанто» - ДКС 5007. Це пізній гібрид, який в Україні взагалі досі не вирощували, - говорить директор з аграрного виробництва LNZ Grouр Роман Франчук – Також цього року маємо ще й ексклюзивне право на вирощування в Україні гібриду ДКС315.

Цей гібрид, за словами Романа Франчука, класичний і давно відомий. Особливо його люблять вирощувати у північних та західних регіонах.

Серед новинок, які цьогоріч будуть вирощувати на полях компанії, і новий гібрид компанії «Syngenta» під назвою «Новатоп». Він характеризується раннім терміном дозрівання та високою врожайністю.

Дещо відійшли від традицій і у самому процесі посівів гібридів соняшнику та кукурудзи. Так, при посіві цих культур фахівці LNZ Group обрали нову технологію - застосування стартових добрив. Таке підживлення, зазначає Роман Франчук, кладеться безпосередньо в зону самої насінини. Нова технологія покликана збільшити урожайність.

Нагадаємо, що партнерами по вирощуванню гібридів на полях LNZ Group є відомі компанії «Монсанто», «Syngenta», «Піонер», «Євраліс». Саме по насінництву LNZ Group вважається лідером в Україні.